Reklam
Reklam

Asidef Başkentte 7 Olağan genel Kurulunu Gerçekleştirdi.

Asidef Başkentte 7 Olağan genel Kurulunu Gerçekleştirdi.
Reklam

2006 yılında “Birlik ve Kardeşlik için Sivas Modeli” parolası ile tüzel kişilik kazanan Ankara Sivaslı Dernekler Federasyonu Ankaradaki ilçe derneklerinin bir çatı kuruluşudur. Kurulduğu günden bugüne kadar Sivas ve Sivaslılar adına çok önemli projelerin hayata geçirilmesi için tüm üyeleri ile birlikte kollektif bir anlayışla çalışmalar yürütmüştür.
Görüntünün olası içeriği: 15 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar, takım elbise ve iç mekanASİDEF bugüne kadar Sivasla sürekli irtibat ve iletişim halinde olmuştur. Ankara Sivaslı Dernekler Federasyonu Sivas ile Başkent Ankara arasında güçlü köprüler kurularak ilimize her alanda katma değer sağlanmıştır.
ASİDEF’in Sivası ulusal ve uluslararası platformda tanıtmak amacıyla yaptığı en önemli etkinlik “Başkentte Sivas Günleri”dir. Bu yıl 13-16 Eylül 2018 tarihinde geniş bir katılımla Atatürk Kültür Merkezinde ‘’Başkentte Sivas Günlerinin’’ dördüncüsü TBMM Başkan’ı Syn Binali Yıldırım’ın da katılımlarıyla gerçekleştirilmiştir. Sivas Günlerine sadece Ankara’da değil ülkemizin her tarafından üst düzeyde katılım gerçekleşmiştir. Atatürk Kültür Merkezi tüm Sivaslıların ve Ankaralıların buluşma merkezi haline dönüştürülmüştür. Yetkililerden alınan bilgilere göre 4 gün içinde 250.000’in üzerinde ziyaretçi girişi gerçekleştirilmiştir. Böylelikle, 4. sü gerçekleştirilen “Başkentte Sivas Günleri” kurumsal kimlik kazanarak hem Sivasımızın tanıtımına önemli katkılar sağlamış hem de ilimizin geleceği için önemli yatırımların yapılmasına zemin hazırlamıştır.
ASİDEF, önümüzdeki dönemde de Sivas’a yönelik uzun vadeli faaliyetler planlamaktadır. Sivas kültürünü ve geleneksel değerlerini koruyup yaşatmak amacıyla bu güne kadar olduğu gibi bundan sonraki dönemde de sosyal ve kültürel etkinlikler yapılmaya devam edilecektir.
13 Ocak 2019 tarihinde 7. si gerçekleştirilen ASİDEF Genel Kurulu ,siyasetçilerin, iş adamlarının ve bürokratların üst düzeyde katılımıyla gerçekleştirilmiştir. Ulaştırma Bakanlığı Konferans salonunda yapılan Genel Kurulda konuşanGörüntünün olası içeriği: 1 kişi, takım elbise Genel Başkan Dr.Muammer TİMURKAYNAK yaptığı konuşmada “Ortak Akıl ” ve “takım ruhu” içinde bugüne kadar yaptığımız çalışmaların ilimize, ülkemize ve milletimize yararlı olmasını temenni ediyorum” şeklinde açıklama yapmıştır.
Genel Kurula katılan delegelerin iradesiyle 2 yıllık süreyle seçilen Yönetim Kuru üyeleri aşağıdaki isimlerden oluşmuştur. Ünsal ARTUR(ZARA), Turgay SAĞDIÇ(İMRANLI), Erol YANAR(GÖLOVA), Önder KARAKARTAL(KANGAL), Doğan ÜRGÜP(SİVAS-MERKEZ), Maksut YÜCEGÖĞ(ALTINYAYLA), Alparslan KAYAPINAR(GÜRÜN), Ziya ÖZTÜRK(GEMEREK), Kemal DEMİR(SUŞEHRİ)

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ